Zaterdag 17 oktober vanaf 15.00 uur: Diner Musante

Zaterdag 17 oktober vanaf 15.00 uur: Diner Musante
Op zaterdagmiddag 17 oktober organiseert de Diaconie in samenwerking met Leren en Ontmoeten een gezellige middag met prachtige muziek en heerlijk eten. Vanaf 15.00 uur is er inloop met koffie en thee.

Als iedereen aanwezig is trakteren Sabine Lindeman (zang) en Pieter Derkx (akoestische gitaar) u op een uurtje prachtige muziek. Zij spelen mooie bekende en wat minder bekende akoestische (luister)liedjes van de laatste zestig jaar. Nummers van o.a. The Carpenters, Bread, Joni Mitchell, Alanis Morrisette en Carole King, waarvan wij denken dat velen er dierbare herinneringen aan hebben. Voor ons een muzikale speelgoedwinkel om nagenoeg eindeloos gefascineerd door te raken. Het is een aangename uitdaging om deze nummers te bewerken voor zang en gitaar en aan U te mogen laten horen.

Daarna volgt een driegangenmenu. Met tussen de gangen door hopelijk nog wat gitaarmuziek.
De middag duurt tot ongeveer 18.00/18.30 uur. Het belooft een prachtige middag te worden.
En dit alles voor € 10,—. Dit is inclusief kopje koffie of thee. Ook niet onbelangrijk misschien om te vermelden: de opbrengst is bestemd voor Voor Mekaar en de brooddeling. Nog een goede reden om te komen genieten van deze middag.

Wilt u graag komen maar heeft u vervoer nodig? Geef dat aan bij uw aanmelding. Dan zorgen wij voor vervoer.

U kunt zich opgeven via de flap-over in de hal van de kerk of bij Loes Bliek 06-23940765 of Aad van der Wilt 06-20470793.
Graag tot 17 oktober! (en neem wat mensen mee!)
 
terug